Osobná ochrana - Bodyguard

Ochrana osoby

Ľudský život a zdravie je pre nás najväčšou prioritou. Bezpečnosť klienta, jeho ochrana alebo ochrana jeho blízkej osoby je prvoradá. V rámci zabezpečenia kvality našich zamestnancov starostlivo selektujeme našich zamestnancov už od samého začiatku.

Musia spĺnať nielen prísne fyzické, ale aj psychické predpoklady na prácu osobnej ochrany – bodyguarda. Naši bodyguardi sú nielen fyzicky trénovaní, ovládajú bojové umenia, aktívnu prácu so zbraňou, ale aktívne komunikujú minimálne v jednom svetovom jazyku. Mnohí z nich disponujú dlhoročnými skúsenosťami z bezpečnostných zložiek. Klienta chránime aktivnou formou bez toho, aby sme ho obmedzovali pri jeho aktivitách. Diskrétnosť a mlčanlivosť je pre nás samozrejmosť.

Osobná ochranka

Ochrana osoby a majetku pri preprave

K osobnej ochrane klienta v neposlednej rade patrí aj bezpečný prevoz na miesta podľa jeho potrieb. Disponujeme luxusným vozovým parkom, takže vieme zabezpečiť bezpečný prevoz na miesto určenia kdekoľvek v rámci Slovenska a Európy.

Máte záujem o naše služby alebo potrebujete poradiť?

Pre koho je určená osobná ochrana

Spekrum našich pravidelných, ale aj nepravidelných klientov je veľmi rozsiahle. Medzi našich pravidelných klientov patria:

Naše služby

Cenník

Máte záujem o naše služby alebo Vás len zaujíma cena za ne?

Stačí zanechať vašu emailovú adresu pre stiahnutie cenníka.