Zabezpečovacie a prístupové systémy, alarmy a bezpečnostné kamery

Inštalácia alarmov (EZS)

Pri návrhu optimálnych riešení sa často vyžaduje odborne poradenstvo v oblasti elektronického zabezpečenia majetku našich budúcich klientov. Naši kvalifikovaní odborníci Vám veľmi radi navrhnú optimálnu možnosť zabezpečenia formou alarmu (EZS). 

V dnešnej modernej dobe je samozrejmosťou ovládať alarm prostredníctvom viacerých možností – aplikácie, bez kontakných ovládacích prvkov a to všetko s možnoťou pripojenia na sa na pult centralizovanej ochrany PCO. Montážou to samozrejme nekončí. Pravidelný zakáznícky servis je u nás samozrejmosťou. Inštalujeme a servisujeme všetky overené a kvalitné značky alarmov (EZS) na trhu.

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČENIE

PRÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

Pre koho sú určené prístupové systémy:

Spoločenstvo
vlastníkov bytu

Robotnícke
ubytovne

Hotelové
zariadenia

Aké sú výhody elektronických prístupových systémov?

Máte záujem o naše služby alebo potrebujete poradiť?

Bezpečnostné kamery a kamerové systémy (CCTV)

Kamery a kamerové systémy sú v dôležitým nástrojom pri identifikácii páchateľa, jeho činností a výrazne pomáhajú celkovému zabezpečeniu.

Naši odborníci Vám ponúknu komplexné poradenstvo, inštaláciu a servis. Najlepšie skúsenosti máme s modernými IP kamerami osvedčených značiek, ktoré ponukajú klientom príjemné užívateľské prostredie.

Pri zdieľaní klientom povolených kamier na pult centralizovanej ochrany – PCO aktívne pomáhajú idendifikovať protiprávnu činnosť, ako aj rozpoznávať osoby alebo EČV.

Naše služby

Cenník

Máte záujem o naše služby alebo Vás len zaujíma cena za ne?

Stačí zanechať vašu emailovú adresu pre stiahnutie cenníka.