Ochrana osôb, majetku a zabezpečenie eventov

Ohrana majetku, firemných objektov, areálov a stavieb

Tento spôsob zabezpečenia si vyžaduje fyzickú prítomnosť zamestnancov, ktorí majú profesionálne a dlhoročné skúsenosti.

V prípade, že ste na jednu z prechádzajúcich otázok odpovedali Áno, sme Vám plne k dispozícii. Máme dlhoročné skúsenosti s poskytovaním komplexných bezpečnostných služieb v celom rozsahu. Vďaka spoľahlivosti, odbornosti a spôsobilosti našich zamestnancov ochránime Váš objekt pred krádežami a vandalizmom.

Monitoring

Ako to prebieha?

Stráženie prebieha nepretržite alebo podľa vašich požiadaviek. Sme pripravení zabezpečiť kontrolu vstupov a výstupov vašich zamestnancov. Kontrolu vstupu a výstupu vozidiel a materiálov, ktoré z Vašej spoločnosti vyvážaju, alebo dovážajú. Zamedziť vstup nepovolaných osôb a vozidiel. Robiť pravidelné monitorované obchôdzky, kontroly požiarnej signalizácie EPS, kontroly uzamknutia prevádzok to všetko je u nás v prípade Vašej požiadavky samozrejmosťou.

Máte záujem o naše služby alebo potrebujete poradiť?

Ochrana na eventoch a podujatiach

Naopak sú situácie, kedy potrebujete chrániť svojich zákazníkov, klientov, fanúšikov alebo zamestnancov, aby boli chránení voči nepovolaným osobám, ktoré by mohli narúšať pokojný priebeh akcie, ktorú ste pre nich pripravili. Ak potrebujete zabezpečiť hudobnú či svetelnú techniku sme tu pre Vás.

Zvládať pokojne stresovú situáciu s rozvahou a nadhľadom. Zabrániť nevhodne správajúcej sa nepovolenej osobe pokračovať v narúšaní pokojného priebehu športovej akcie alebo firemného večierku. To sú situácie, s ktorými velmi často pracujeme a úspešne ich zvládame.

Budeme radi keď sa prídate k našim spokoným klientom aj Vy.

Naše služby

Cenník

Máte záujem o naše služby alebo Vás len zaujíma cena za ne?

Stačí zanechať vašu emailovú adresu pre stiahnutie cenníka.